Klasa humanistyczno - filologiczna

Ósmoklasiści!

Sprawdziliśmy listy zawodów przyszłości. Przygotowaliśmy taką ofertę edukacyjną, aby zapewnić Wam dobry start w przyszłość. Zapraszamy do klasy humanistyczno-filologicznej!

Znajomość języków obcych ciągle pozostaje niebywałym atutem na rynku pracy, dlatego połączyliśmy ze sobą dwa języki obce w zakresie rozszerzonym (angielski oraz do wyboru francuski lub niemiecki). Planowany w tej klasie język polski, realizowany również na poziomie rozszerzonym, będzie znakomitym dopełnieniem Waszej wiedzy humanistycznej.

To idealny profil dla wszystkich tych, którzy wierzą, że współczesny humanista nie jest dinozaurem ukrytym za stertą książek, ale osobą komunikatywną, ciągle poznającą świat i potrafiącą współpracować z ludźmi. Dlatego dołożyliśmy zajęcia z psychologii i pedagogiki, podczas których rozwijać będziemy Wasze umiejętności komunikacyjne, a Wy poznacie podstawy pracy trenera i coacha, czyli to, czego potrzebujecie, by efektywnie pracować z ludźmi.

A tym, których przestrasza repetytorium z matematyki, przypominamy, że matematyka jest przedmiotem obowiązkowych na maturze i dodatkowe zajęcia mogą być tylko pomocne!

Absolwent klasy o profilu humanistyczno-filologicznym może pracować jako socjolog lub pracownik socjalny, dziennikarz lub reporter, pracownik redakcji, researcher, broker wiedzy, mentor, edytor, copywriter, specjalista zarządzania wiedzą, pracownik szeroko rozumianej branży turystycznej (przewodnik, animator ruchu turystycznego), pracownik naukowy czy dydaktyk, tłumacz, specjalista do spraw administracji, kadr czy biznesu.

Zapraszamy do klasy humanistyczno-filologicznej!!!

Wy też bądźcie #zdolnidowszystkiego!!!

Drodzy Ósmoklasiści! Drodzy Rodzice i Opiekunowie Ósmoklasistów!

Zdajemy sobie sprawę, że to dla Was niełatwy czas, kiedy szukacie szkoły, która spełni Wasze oczekiwania. Zapewne macie dużo pytań i wątpliwości. Dlatego uruchamiamy dla Was chwiLOVą infolinię!

W poniedziałek (22 VI 2020 r.) czekamy na Wasze telefony i wiadomości (Messenger). W godzinach od 12.00 do 14.00 będziecie mogli porozmawiać z nauczycielami naszej szkoły, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Podpowiedzą, co wybrać. Wyjaśnią, jak bez stresu przejść przez proces rekrutacji.

Dzwońcie na numery:

14 622 23 12

Lub piszcie:

Fb (Messenger)

22 VI 2020 r.

godz. 12.00-14.00

Zapraszamy!
#chwiLOVainfolinia

#zdolnidowszystkiego

Drodzy Maturzyści

W zakładce „Dla Ucznia – egzamin maturalny” opublikowany został Harmonogram wejść na egzamin. Ze względu na obowiązujące procedury sanitarne, prosimy o przyjście na wyznaczone godziny oraz niegromadzenie się przed budynkiem szkoły i zachowanie dystansu społecznego przed i po egzaminie.

Strona 1 z 8