www.permeationprzenikanie.blogspot.com - oficjalna strona internetowa międzynarodowego, polsko-izraelskiego projektu uczniów naszej szkoły we współpracy z uczniami z Harel High School. Projekt otrzymał Platynową Nagrodę w międzynarodowym konkursie Global SchoolNet Cyberfair 2017.


www.simplifiedbookreviews.blogspot.com - blog prowadzony w języku angielskim przez uczniów naszej szkoły. Uczniowie tworzą recenzje przeczytanych przez siebie uproszczonych książek po angielsku.


http://klubkodera.blogspot.com - Blog Klubu Kodera "Koduj z Piątką", działającego w naszej szkole w ramach programu Mistrzowie Kodowania. Uczniowie prezentują tworzone przez siebie aplikacje mobilne oraz zamieszczają opisy projektów, wydarzeń i konkursów, w których uczestniczyli.


http://cyfrowykorczak.blogspot.com  - Blog poświęcony szansom i zagrożeniom związanym z internetem. Materiały podzielono na kategorie: „Dla uczniów”, „Dla rodziców” oraz „Dla nauczycieli”, dzięki czemu każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Blog zawiera też relacje z wydarzeń, które w naszej szkoły odbyły się w ramach programu Cybernauci.

http://projectmadritsch.blogspot.com Oficjalny blog projektu międzynarodowego „Threads of Life  - Nici Życia” poświęconego Juliusowi Madritschowi. Strona zawiera całość materiałów, na które natrafiły uczennice klasy 3B realizujące projekt. Blog został w 2017 roku nagrodzony w amerykańskim konkursie „Unsung Heroes Discovery Awards” w kategorii „Wybitny projekt międzynarodowy”.